Restoran

Alagadi sahili uzun yıllar kendi kaderine terkedilmiş eşsiz güzellikte bir kumsalımızdır. Ancak 90’lı yıllarda Alagadi’nin özel koruma alanı ilan edilmesiyle birlikte hem bölge halkının hemde turistlerin ilgi odağı haline gelmiştir. Bölgesi güzel sahilimizi ziyeret eden halkımıza hizmet sunmak için 1999 yılında Alagadi Turtle Paradise Bar ve Restaurant faaliyete geçmiştir.

Geçen zaman içerisinde gelen ziyeretçilerimizin talepleri ve önerileri doğrultusunda şekil kazanan restaurantımızda balık, fastfood ve kabab çeşitlerinden oluşan bir menüyle müşterilerimize eşsiz tatlar sunuyoruz. Dağ ve deniz manzarasının bulunduğu,nezih ortamının sağladığı huzur paha biçilmez. Tüm yenileme çalışmalarımızda doğanın dokusunu bozmamaya özen görterdik.  Ahşabı, hasırın ve doğal  taşın kombinesinde otantik bir yapı oluşturduk. Yeni çehremizle tüm müşterilerimizden olumlu tepkiler almamız bizi son derece mutlu kılmaktadır.

Alagadi Turtle Paradise Bar ve Restaurant eşsiz ve lezzetlerimiz yanında meraklı müşterilerimize çeşitli fiziksel aktivitelerde bulunma imkanıda sunuyoruz. Adrenalin tutkunu olacağınız kitesörf dersleri ve ayrı bir dünya olan saatlı tüplü dalış kurslarına sertifikalı bir eğitmen eşliğinde katılma olanağına sahipsiniz. Bunun yanında izlerken büyük keyif alacağınız tam bir görsel şölen olan,kağlumbağaların sahile çıkıp yumurtlama anlarını ve yavruların yumurtadan çıkma anını izleme fırsatını da yakalamış olacaksınız. Her yönüyle keyif alacağınız Restaurantımıza herkesi davet ediyoruz.


Teminatımız mutlu bir şekilde ayrılan ve süreklilik kazanan müşterilerimiz olmuştur.

Canlı Hava Durumu
Alagadi Turtle Beach'ten canlı hava durumu. Lütfen aşağıdaki hava linkine tıklayınız.
CANLI HAVA DURUMU SAYFASI
 
Canlı Web Cam
Alagadi Turtle Beach'ten canlı izle!
 
ANA SAYFA RESTORAN GÜNCEL HABERLER HAVA DURUMU  CANLI YAYIN RESİM GALERİSİ İLETİŞİM

All rights reserved @ 2011 Alagadi Restaurant, North Cyprus
Design & Powered by Dotmasterz.